O nás

Realitná kancelária a investičná spoločnosť PER_FORM group s.r.o. je spoločnosť zabezpečujúca svojim klientom služby na exkluzívnej báze už 11-ty rok, a to nielen predaj a prenájom nehnuteľností, ale aj vyhľadanie a vytvorenie ideálneho bývania na mieru.
Našim hlavným cieľom je ukázať Vám skrytý potenciál nehnuteľností, ktorých hodnota Vám na prvý pohľad nieje zjavná. Byt, dom, či komerčný priestor- radi Vám navrhneme možnosť, ako vyťažiť z minima maximum za rozumné peniaze, dokonca aj zrealizujeme s partnerskou stavebnou firmou celú úpravu či rekonštrukciu.

Odlišujeme sa dvomi hlavnými princípmi fungovania:
1)Našim klientom venujeme osobitý prístup, každému jednotlivo od prvého telefonátu, obhliadky až po odovzdanie kľúčov od nového bývania.
Pracujeme na báze dobrých vzťahov a odporúčaní. Vážime si dôveru našich klientov, keďže sa im stávame na istý čas súčasťou ich života a ceníme si, že ju do nás vkladajú najmä pri exkluzívnej spolupráci. Snažíme sa ich na maximum odbremeniť od stresov súvisiacich s kúpou či predajom nehnuteľnosti, záleží nám na ich pozitívnom pocite nielen z celého priebehu ale aj na spokojnosti z rýchleho a dobrého výsledku.
Voči našim klientom vystupujeme v prvom rade ako partner s pochopením ich potrieb a špecifických požiadaviek. Aj preto sa k nám opäť vracajú a odporúčajú nás ďalej na základe svojej vlastnej skúsenosti.

2) Našim druhým a nemenej dôležitým špecifikom je jedinečný prístup k nehnuteľnostiam. Hlavné krédo, ktorého sa držíme je, mať v ponuke len toľko nehnuteľností, aby sme im mohli venovať maximálnu pozornosť. Aby sme o nich mali čo možno najviac informácií a vedeli ich tak klientovi profesionálne odprezentovať, ako plnohodnotný zástupca vlastníka a zodpovedať všetky jeho otázky.
Zakladáme si na fundovanosti z titulu vzdelania našich maklérov, a komplexnosti informácií a znalostí získaných rokmi praxe, ktoré vieme poskytnúť záujemcom. Kvalita je u nás na prvom mieste pred kvantitou.

Konkurenčnú dravosť a agresivitu nahrádzame asertivitou, empatiou a fundovanosťou.

Náš tím

No Image
Kristian Kotrba

admin

kotrba@perform.sk

No Image
Ing. arch. Miroslava Švecová

konateľ

info@perform.sk

0948 520 516

No Image
Ing. Michaela Horváthová

realitný maklér

horvathova@perform.sk

0901 720 716

No Image
JUDr. Alan Strelák

právne oddelenie

advokat@perform.sk

ZADAJTE DOPYT, PROSÍM